Виконуючий обов’язки мера Анатолій Куртєв розказав про ремонт доріг у Запоріжжі. Однак містяни засипали чиновника нищівною критикою.
У своїх соціальних мережах, зокрема у Фейсбук, Анатолій Куртєв відзвітував про ремонт внутрішньоквартальних доріг у Запоріжжі. Зокрема, в.о. мера детально розказав про проведені ремонти у Олександрівському та Дніпровському районах міста. Так, відповідно до інформації Куртєва, в Олександрівському районі на цей час вже відновлено 1900 квадратних метрів дорожнього покриття по вулиці Олександрівській, 54 та 74. Загалом цього року в цьому районі планується відремонтувати майже 5300 квадратних метрів покриття внутрішньоквартальних доріг. Роботи будуть виконані за низкою адрес.
У Дніпровському районі відремонтовано понад чотири тисячі квадратних метрів внутрішньоквартальних доріг. Загалом у районі заплановано відремонтувати 5300 квадратних метрів таких доріг. Більшість з цих робіт вже виконана. Окрім того, вже заплановано торги, проведення яких дозволить відремонтувати ще понад десять тисяч квадратних метрів внутрішньоквартальних доріг Дніпровського району.
Однак такі позитивні, здавалось би, новини викликали у соціальній мережі хвилю критики і обурення.
Реакція запоріжців на інформацію, що Куртєв опублікував про ремонт доріг, виявилася різкою та негативною. Жителі міста скаржаться на те, що міська влада приділяє багато уваги центральним дорогам, але зовсім не піклується про дороги у приватному секторі.

«А на Зеленому Яру не хочете відремонтували дороги, ями повискоблювали минулого четверга? Чому тільки пів дороги, тільки до школи Джерело? А далі що, не люди живуть? А провулкові дороги? Ремонтували ще при союзі, жах», – написала у коментарях обурена містянка Олена.

«Не те що їхати не можна, люди з дому виходять у метровий рів!» – додав у коментарях щодо ремонту дороги на Зеленому Яру житель Артем.

Критика посипалась не тільки від жителів Зеленого Яру. У коментарях містяни скаржаться на проблемні ділянки доріг у Дніпровському, Шевченківському та Олександрівському районах. Людям незрозуміло, чому міська влада активно хвалиться відремонтованими дорогами на центральних вулицях і забуває про інші, менш завантажені дороги.

«А як же інші, не люди?!» – задається риторичним питанням у коментарях жителька Запоріжжя Олена.
Раніше ми повідомляли, що ЗСУ знищили більш як 400 ворожих солдат за останню добу.

