Нардепи приїхали розслідувати використання гуманітарної допомоги

використання гуманітарної допомоги
У Запоріжжі працювала парламентська комісія з розслідування використання гуманітарної допомоги. Це перше виїзне засідання у справі про розподіл «гуманітарки» в обласному центрі.

4 жовтня у Запоріжжі працювала парламентська комісія, що розслідує використання гуманітарної допомоги. Про це повідомили журналісти Суспільного, які перебували на брифінгу. За словами голови комісії Сергія Козиря, загалом щодо розподілу та використання гуманітарної допомоги саме в місті Запоріжжі відбулось вже чотири засідання:

«Тому, що ця резонансна інформація в ЗМІ викликала соціальний інтерес від людей тому наше завдання було приїхати сьогодні сюди. Ми сьогодні приїхали, заслухали керівників, посадовців Запорізької військової адміністрації. Також заслухали працівників правоохоронних органів, фонду держмайна, інших громадських об’єднань».

Наразі, за словами Сергія Козиря, була затребувана вся необхідна інформація для того, щоб тимчасово слідча комісія вивчила та надала висновки. Журналісти поцікавились, чи виступає свідком у цій справі заступниця голови Запорізької ОВА Злата Некрасова. На це Сергій Козир зауважив:

«Ми не в суді, ми не можемо казати це свідок або хтось інший, це питання для правоохоронних органів. Сьогодні ми її запрошували як людину, яка повинна надати інформацію, але зі слів голови військової адміністрації вона, можливо, захворіла на ковід, здає тест. Тому вона сьогодні була відсутня, був присутній тільки голова ОВА».

Парламентська комісія буде працювати пів року. Якщо народні депутати не встигнуть зробити великий обсяг роботи, то термін її роботи подовжать до одного року.

Раніше ми повідомляли, що військова адміністрація закрила виїзд на окуповані території.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *