Сьогодні вночі БПЛА вчергове атакували комплекс “москва-сіті” (ВІДЕО) 

москва-сіті
Безпілотники вчергове атакували комплекс “москва-сіті”, який знаходиться у столиці країни-агресора. В атаці брали участь кілька дронів. 


Міністерство оборони рф заявило, що другий раз за тиждень було пошкоджено вежу, у якій розмістився офіс Міністерства економічного розвитку рф. Було пошкоджено фасад будівлі на рівні 21 поверху та порушено скління 150 кв м. 

Раніше ми повідомляли, що до порту Ізмаїлу, попри блокаду окупантів, зайшли три іноземні кораблі. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *