Україна повертає своїх бійців з полону

повертає полону

Сьогодні вночі керівництву нашої держави шляхом тяжких перемовин вдалося повернути з полону російської федерації 215 українських захисників і захисниць.

Першим про це повідомив голова Офісу Президента Андрій Єрмак.

“Ми обміняли 200 наших героїв на Медведчука, який вже дав усі можливі покази слідству. А пʼять героїв-командирів “Азовсталі” – на 55 російських полонених, які не мають для нас жодного інтересу”, – повідомив Єрмак.

Керівник ОП додав, що серед звільнених – 10 іноземців, які воювали за Україну, і яким погрожували смертю. Вони вже знаходяться в місті Ер-Ріяд.

Зокрема, звільнено 108 бійців полку «Азов» та інших формувань Національної гвардії України, а також військовослужбовців Сухопутних і Військово-Морських сил, територіальної оборони ЗСУ, Державної прикордонної служби, Національної поліції, працівників СБУ, Держспецслужби транспорту, Державної митної служби.

Серед повернених відомі прізвища: Герой України Євгеній Бова. Герой України Лев Пашко. Герой України Денис Прокопенко. Дмитро Козацький – знаменитий Орест, фотограф з «Азовсталі». Микола Кущ і Костянтин Нікітенко. Катерина Поліщук (Пташка), Марʼяна Мамонова, Валентина Зубко, Яна Шумовецька, Зоряна Репецька, Анастасія Черненька.

повертає полону

В свою чергу, Президент України Володимир Зеленський в своєму зверненні до народу України відзначив:

«Ми повертаємо додому наших людей. Це однозначно перемога для нашої держави, для всього нашого суспільства. А головне – для 215 родин, які зможуть побачити своїх близьких у безпеці.

Ми памʼятаємо про всіх наших людей і намагаємось врятувати кожного українця. У цьому сенс України, наша сутність, цим ми відрізняємось від ворога. Ми цінуємо кожне життя! І обовʼязково зробимо все, щоб врятувати усіх, хто перебуває в російському полоні».

Крім того, Президент подякував всім тим, хто був причетним до звільнення захисників України: Президенту Туреччини Реджепу Ердогану, а також вищому керівництву Саудівської Аравії.

Раніше ми писали, про черговий ракетний удар по Запоріжжю.

 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *