Окупанти завдали ракетний удар по Запоріжжю. Випущена ними ракета Х-35 зруйнувала церкву, пошкодила 15 будинків та вбила 3 людей.
Ракета прилетіла прямо у церкву. Вибуховою хвилею було пошкоджено 15 багатоповерхових будинків, автівки та дитячі майданчики. Та найголовніше — це людські життя, які забирають загарбники. Померло 3 людей, 9 поранених. Серед постраждалих 11-місячне немовля.
Міська рада Запоріжжя дала обіцянку допомогти родинам загиблих.


Раніше ми повідомляли, що у міськраді порушили питання ефективності “Муніципальної варти”.

