Запоріжці визначили долю головної ялинки міста

головної ялинки

В Запоріжжі завершилось онлайн-голосування з питання встановлення головної ялинки. Більшість містян через війну не підтримали ідею встановлення зимової красуні цьогоріч.

Так, в опитуванні прийняли участь майже 83 тисячі людей, з яких 39 % (32 160 голоси) підтримали варіант «за», а 61% (50 820 голосів) – варіант «проти». Як результат, цього року центральна міська площа залишиться без новорічної красуні.

В свою чергу, багато запоріжців в коментарях висловлювали думки, що кошти, які планувалося використати на встановлення ялинки, варто спрямувати на підтримку ЗСУ. З цього приводу висловився секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв.

«Хочу зауважити, що ці два питання ніяк між собою не пов’язані. По-перше, ніяких додаткових фінансів на ялинку ми б не виділяли, а використали б минулорічні конструкції та прикраси. А, по-друге, ми як допомагали нашим воїнам, так і продовжимо це робити, і наявність або відсутність ялинки на це взагалі ніяк не вплине», — повідомив очільник міста.

Варто додати, що схожа ситуація склалася і в інших містах країни. Через війну та існуючі обмеження українці відмовляються від масових новорічних святкувань, а чекають і вірять в перемогу наших хлопців на фронті.

Раніше ми повідомляли, що Парламентська асамблея НАТО визнала рф державою-терористом.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *