Україна повернула тіла 25 загиблих воїнів

25 загиблих воїнів
На лінії розмежування відбулася чергова передача тіл загиблих воїнів. Україні вдалося повернути 25 героїв.

Про це повідомили у Міністерстві реінтеграції тимчасово окупованих територій. Операцію провели за співпраці Уповноваженого по особах, які зникли безвісти та низці силових структур України.

Процес повернення тіл відбувається відповідно до норм Женевської конвенції. Раніше обміни тілами проводились на лінії розмежування у Запорізькій області. На цей раз місце обміну не вказувалося.

Раніше ми повідомляли, що жителів Оріхова закликають евакуюватися через активні бойові дії.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *