Евакуація мешканців та нові поранені – наслідки прильотів

наслідки прильотів
Запорожців евакуювали з будинку, до якого потрапила ракета, а також стало відомо про збільшення кількості поранених – такі новини Запоріжжя щодо обстрілу на цю мить.

У житловому багатоповерховому будинку Запоріжжя внаслідок ранкової ракетної атаки серйозно пошкоджено газову систему. Через це сталося загоряння та зруйнувалася стіна. Рятувальники подали воду для зниження температури газової труби, щоб запобігти поширенню полум’я на велику площу та потенційне руйнування будинку. Крім того, рятувальники обстежили будинок та вимушено евакуювали 8 мешканців.

За іншою адресою, неподалік вищезгаданого будинку, також був «прильот» ракети. Однак, на щастя, бойова частина від ЗРК С-300 там не розірвалася. Піротехніки ДСНС виявили цю ракету у дворі житлового будинку та вилучили для подальшого знищення.

Станом на 14:30 вже відомо п’ятьох поранених. Чотири особи перебувають у стані середньої тяжкості, вони госпіталізовані. Одна людина перебуває на амбулаторному лікуванні. Про це повідомив в.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв.

«Від сьогоднішніх обстрілів постраждала громадянська інфраструктура міста та багатоквартирний будинок. Уламок ракети пробив стіну в одній із квартир багатоповерхівки. На щастя, мешканців цієї квартири не було вдома, ніхто не постраждав», – додав Куртєв.

Раніше ми повідомляли, що сили оборони України знищили 4 пункти управління окупантів.

Spread the love

One Comment on “Евакуація мешканців та нові поранені – наслідки прильотів”

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *