Вночі Запоріжжя зазнало ракетного удару окупантів

Запоріжжя зазнало ракетного удару
Сьогодні вночі, 21 вересня, російській окупаційні війська знову завдали удар по Запоріжжю. Очільник ЗОВА повідомив, що уражено інфраструктурний об’єкт.

В Запоріжжі вночі в різних районах міста було чутно гучний вибух. При цьому мешканці центральних районів у соцмережах писали, що звук був надзвичайно потужний. Згодом, очільник Запорізької ОВА Олександр Старух підтвердив приліт по об’єкту інфраструктури.

«Ворог вночі завдав ракетного удару по об’єкту інфраструктури в обласному центрі. Постраждалих немає. Об’єкт зазнав руйнувань. Нас не зламати!» – написав Старух.

Потім вийшла заява в.о. мера Запоріжжя Анатолія Куртєва.

«Від ворожого удару руйнувань зазнав інфраструктурний об’єкт міста. Люди не постраждали», – написав Анатолій Куртєв.

Раніше ми повідомляли, що на блокпосту у чоловіка знайшли 400 грам метадону у трусах.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *