Вибухотехніки знешкодили ракету Іскандер-К, якою били Запоріжжя

обстріляли населені
Ракету Іскандер-К, яка раніше прилетіла до одного із районів Запоріжжя, знешкодили. Її забрали за межі міста, після чого знищили.

Про це повідомив голова ЗОВА Олександр Старух. Вибухотехніки знешкодили залишки ворожої ракети, яку окупанти випустили по Запоріжжю. Ракета Іскандер-К впала поряд із шістьма житловими будинками у Шевченківському району міста.

Виявилося, що в ній були 54 касетні снаряди, які будь-якої миті могли здетонувати. Мешканців навколишніх будинків тимчасово евакуювали, допоки снаряд не вивезуть. Фахівці-вибухотехніки спершу вивезли залишки ракети за межі Запоріжжя, після чого знищили на полігоні поряд із селом Новоолександрівка.

Раніше ми повідомляли, що питання щодо ялинки у Запоріжжі винесли на голосування.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *