Вчора ввечері у селі Веселе Мелітопольського району ЗСУ завдали удару по базі російських окупантів.
Як повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров, база окупантів розташовувалася на території фермерського господарства. Внаслідок трьох потужних вибухів противник зазнав серйозних втрат.
«Вчора ввечері у тимчасово окупованому селищі Веселому ворогу точно було невесело – зафіксовано 3 потужні вибухи. За уточненою інформацією рашисти невдало покурили на своїй же військовій базі, яка розміщувалась на території одного із фермерських господарств. В офісній будівлі проживав особовий склад, а поруч з нею дислокувалася військова техніка окупантів. Місцеві жителі повідомляють про суттєві руйнування, тож підраховуємо ворожі втрати», – повідомив очільник міста.
Раніше ми писали, що Міноборони заінтригувало українців своєю заявою щодо Криму.

