Сьогодні, 02 грудня, по Запорізькій області діятимуть графіки погодинних стабілізаційних відключень. Про це повідомляє ПАТ «Запоріжжяобленерго».
Світло у запоріжців відключатимуть згідно наступного графіку:
- 15:00 – 18:00 – перша черга;
- 09:00 – 12:00, 18:00 – 21:00 – друга черга;
- 12:00 – 15:00, 21:00 – 24:00 – третя черга.
Водночас, якщо рівень енергоспоживання перевищуватиме доведені НЕК «Укренерго» ліміти, у графіках можливі зміни, про які буде повідомлено додатково.
Раніше ми повідомляли, що вночі ворог вкотре обстріляв Запоріжжя.

