Як стало відомо з джерел у «Запоріжжяобленерго», з 00:00 10 січня почалися відключення електроенергії у Запоріжжі з другої черги.
Вони будуть тривати близько трьох годин, не беручи до уваги час на доїзд бригади спеціалістів до місця, треба зважати ще й на повітряні тривоги. Тому, не нервуємо і спокійно чекаємо на світло.
На жаль, зміни графіку можуть ще статися з інших причин. Тому містянам варто зарядити різноманітні акумулятори й все, що можливо.
Раніше ми повідомляли, що військові лікарі провели унікальну операцію з порятунку воїна.

