Міністр оборони України Олексій Резніков випробував танки від Великої Британії. Challenger 2 вже знаходяться в Україні. Невдовзі вони вирушать на фронт.
«Було дуже приємно покататися на першому українському ОБТ Challenger 2. Такі танки, поставлені Великою Британією, нещодавно надійшли до нашої країни. Невдовзі ці фантастичні машини приступлять до виконання бойових завдань. Дякую, Ріші Сунак, Бен Воллес та британський народ». — написав Олексій Резніков під своїм відео.
Раніше ми повідомляли про оголошення року. Повна згода з водієм цієї автівки.

