На Миколи Корищенка знищують здорові дерева (ВІДЕО) 

знищують здорові дерева
На вулиці Миколи Корищенка, що у Шевченківському районі Запоріжжя, знищують здорові дерева. Ще вчора тут росло три тополі, сьогодні — нічого. 

 

Раніше ми повідомляли, що полум’яні вітання передають окупантам наші хлопці (ВІДЕО). 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *