Військові приїхали зайнятися спортом до спортивної зали. Але “доброзичлива” пара не пустила їх на поріг. Все через те, що вдягнені вони були у військову форму.
“Стали просити у нас документи та казати, щоб ми ходили по цивільній формі — чи вони не знають, що йде війна. Вони викликали на нас поліцію, співробітники, що приїхали, умовно кажучи, послали цих недолюдей і поїхали!”. — коментар військових.
До спортивної зали військові, на жаль, так і не потрапили.
Раніше ми повідомляли, що жахлива аварія сталася на вулиці Істоміна. Є загибла людина (ВІДЕО).

