Вчора, 25 липня, вогнеборці гасили пожежу у дев’ятиповерховому будинку. Під час гасіння пожежі рятувальники виявили тіла двох людей.
Дзвінок від стурбованих сусідів надійшов до ДСНС близько 22 години. У квартирі на 4 поверсі багатоповерхівки горіли меблі та домашні речі. Співробітники ДСНС оперативно ліквідували загоряння та виявили тіла двох людей без ознак життя. Це були власники помешкання 1958 року народження.
Наразі встановлюється причина загоряння.


Раніше ми повідомляли. що Україною повернуто 45% територій, які було захоплено з лютого 2022 року.

