Рашисти розкрали та вивезли майно ковальсько-штампувального заводу у Токмаку. Усі підприємства, які знаходяться на ТОТ, піддаються грабежу.
Центр національного спротиву у Токмаку стверджує, що у загарбників розроблено план, згідно з яким окупанти при найменшому погіршенні ситуації на фронті починають розграбовувати “все що бачать”.
Раніше ми повідомляли про безплатну евакуацію з Запоріжжя до Львова.

