Нечувану шахрайську схему вигадали мешканці Києва. Два чоловіки завдяки прикиданню військовими отримали величезну благодійну допомогу.
Наразі Київська міська прокуратура займається справою двох місцевих мешканців столиці, які розсилали листи благодійним фондам від імені військових частин та просили про благодійну допомогу. Шахраїв було викрито, коли співробітники одного з благодійних фондів подзвонили до військової частини та спитали чи отримала вона гуманітарну допомогу. Чоловіків затримали. Проведені у підозрюваних обшуки виявили: комп’ютери та мобільні телефони, підроблені печатки та документи різних військових частин, величезну кількість різноманітної гуманітарної допомоги та гроші у розмірі півмільйона гривень.
Затриманні знаходяться під вартою. Наступні 8 років шахраї проведуть за ґратами.



Раніше ми повідомляли, що через теплу погоду можна чекати закінчення опалювального сезону.

