Вже сьогодні очікується, що пил з Сахари повернеться до України. При цьому він змішається з дощами, які також прогнозуються на території України.
Тож сьогодні-завтра значно погіршиться дальність видимості та буде спостерігатися значне помутніння неба. Також через пил з Сахари слід очікувати опади разом з піском.
Всім учасникам дорожнього руху слід буди вкрай обережними та уважними.
Раніше ми повідомляли, що на відбудову ДніпроГЕСу знадобиться щонайменше три роки.

