У Вознесенівському парку висадили величезну квіткову композицію та дали їй назву “Квітка миру”. Вона складається з 4 з половиною тисяч рослин.
У запорізькій мерії зазначили, що “Квітка миру” розквітла завдяки волонтеру одного з благодійних фондів. Андрій, який працює волонтером, подарував Запоріжжю вирощені на своїй ділянці у Матвіївці квіти при цьому допомагав комунальникам їх висаджувати.
Так завдяки одній небайдужій людині в обласному центрі з’явилася величезна, пахуча та яскрава квіткова композиція.



Раніше ми повідомляли, що 12 країн надали дозвіл застосовувати надану Україні зброю проти рф.

