У муніципальний транспорт хочуть повернути валідатори 

валідатори
До повномасштабного вторгнення рф в Україну в Запоріжжі сплатити за проїзд у муніципальному транспорті можна було за допомогою валідаторів. 


Зараз же місцева влада обласного центру хоче повернути валідатори. Тож десь у серпні місцеві мешканці Запоріжжя зможуть скористатися безконтактною сплатою проїзду. 

Раніше ми повідомляли, що запрацювала інтерактивна мапа запорізьких укриттів (ФОТО). 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *