Першу запорізьку підземну школу планують відкрити за тиждень.
«Освітній процес офлайн — це пріоритет для Запорізької області. Вже наступного тижня або через тиждень ми будемо відкривати першу підземну школу на території Запоріжжя», — сказав голова Запорізької ОВА Іван Федоров в етері національного марафону новин.
Нагадаємо, нещодавно розпочали роботи на будівництві одинадцятої запорізької підземної школи. На сьогодні шість підземних шкіл будують у Запоріжжі, ще п’ять — в інших громадах області. Загалом планують побудувати щонайменше 23 підземних навчальних простори.
Раніше ми повідомляли, що правоохоронці викрили мешканку Запоріжжя, яка виявилася прихильницею ,,руського миру,, (ВІДЕО).

