Щоб вгамувати правопорушника з ножем поліціанту прийшлося відкрити вогонь (ФОТО)

ножем
Сьогодні, 8 квітня, о 10:40 до одного з магазинів, розташованого у Дніпровському районі Запоріжжя, зайшов озброєний ножем чоловік.

Чоловік почав чіплятися до співробітниць магазину та погрожувати ножем. На щастя, правоохоронці швидко вгамували агресивного відвідувача, але, на жаль, єдиним варіантом стали постріли у ногу.

Правопорушником виявився раніше судимий за тяжкий злочин 44-річний чоловік. Його затримали.

Наразі «поціновувач» ножів знаходиться у лікарні.

ножем

ножем

ножем

Раніше ми повідомляли, що у Шевченківському районі Запоріжжя замінюють сміттєві контейнери (ФОТО).

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *