У нашому місті проходить благодійний мотопробіг. Для цього до Запоріжжя з’їхалися байкери з усієї України. Мета — зібрати кошти нашим захисникам.
Кошти зібрані у рамках благодійного мотопробігу будуть передані нашим бійцям на нульовій лінії запорізького фронту та хлопцям під Бахмут.
Раніше ми повідомляли, що свої двері відчинив перший “Пункт Незламності” у Гуляйполі (ФОТО).

