Мелітопольських учнів виганяють зі школи за проукраїнську позицію

проукраїнську позицію
За відмову дякувати російським солдатам та проукраїнську позицію у Мелітополі дітей погрожують вигнати зі школи.

За інформацією місцевих ЗМІ Мелітополя в одній зі шкіл відбувся «дикий» інцидент. Вчителька вимагала від учнів написати для солдата країни-агресора лист з «вдячністю». Однак одна 13-річна учениця навідріз відмовилася писати листа солдатам російської армії з вдячністю «за визволення». І тепер за такий вчинок можуть вигнати зі школи, погрозила дитині вчителька.

Такий випадок наочно показує суспільству, як вчителі та вихователі, які працюють в окупації, нібито не мають відношення до політики. Насправді вони вже стали частиною російської системи освіти. Системи, яка побудована на відмінних від українських принципах, на пропаганді та ідеї «вєлікого руського народа».

Раніше ми повідомляли, що частина колаборантів почали виїжджати з окупованого Енергодару.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *