Міністерство оборони України своїм дописом в одній із соціальних мережах натякає, що звільнення Криму від окупантів відбудеться вже найближчим часом.
Зокрема, в Twitter Міноборони України з’явилось загадкове повідомлення наступного змісту:
«Ті, хто зараз говорить про можливу «паузу в бойових діях» через морози взимку, напевно ніколи не засмагали в січні на Південному березі Криму», — йдеться в повідомленні».

Що ж, чекати залишилось не так вже й довго.
Раніше ми повідомляли, що у Києві вшанують пам’ять загиблих під час Революції Гідності.

