Ситуація з електропостачанням у Запорізькій області лишається складною

Ситуація з електропостачанням
Ситуація з електропостачанням у прифронтових регіонах на сході та півдні України залишається складною через значні пошкодження електромереж під час обстрілів.

Крім того, вночі росіяни вчергове обстріляли один з об’єктів генерації на півдні країни. Тому поки що енергосистема країни не в змозі покрити споживання у повному обсязі. Виною тому і пошкодження, і окупація АЕС, що виробляють електроенергію, серед яких і найпотужніша Запорізька АЕС.

Такі новини повідомили в Укренерго. Відтак у всіх областях України запровадили ліміти споживання електроенергії, які діють з 4:00 до 24:00. Перевищення лімітів стає причиною застосування аварійних обмежень.

Раніше ми повідомляли, що на фронті загинув відомий громадський діяч з Запоріжжя.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *