Вже за кілька днів, 15 жовтня, в обласному центрі буде розпочато пробний пуск тепла. Про це повідомляє концерн «Міські теплові мережі».
Також у повідомленні мешканців міста просять підготувати системи.
Раніше ми повідомляли, що ворог наніс повторного удару під час ліквідації наслідків ворожого удару (ФОТО).

