Загарбники “конфіскують” житло українців, які виїхали з ТОТ 

житло
Рашисти у Бердянську проводять поквартирні рейди з метою пошуку житла українців, які виїхали з ТОТ. Та швидко “конфіскують” таке житло. 


Свого майна та житла автоматично лишаються мирні українці, які вимушено поїхали з Бердянська через російську окупацію. Житло, у якому ніхто не проживає “конфіскується” загарбниками. 

Раніше ми повідомляли, що 25 квітня українці відзначають зворушливе свято — День доньки (ФОТО).

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *