Зрадника України, який з квітня 2022 року працював на ворога, засудили за державну зраду до 15 років з конфіскацією майна засудженого.
Мешканець Василівського району на початку повномасштабного вторгнення рф в Україну пішов на співпрацю з окупантами та став працювати “дільничним” Великобілозерського району. Фігуранта неодноразово бачили у пропагандистських відео, які знімала окупаційна влада. До того ж він на всіх публічних заходах заявляв, що ніколи не підтримував Україну. Зрадник отримав величезний тюремний строк та лишився майна за колабораційну діяльність та державну зраду.

Раніше ми повідомляли, що невдовзі мешканці прифронтових районів зможуть придбати ліки у відділеннях “Укрпошти”.

