Подія, яка не вкладається у голові — продаж власного сина. У Дніпрі 19-річна “мати” запропонувала своїй знайомій купити в неї 2-річного малюка.
“Винагорода”, на яку розраховувала “продавчиня”, становила 1 мільйон гривень. Гроші їй були потрібні для відкриття власного бізнесу. Але найголовніша причина продажу 2-річного малюка — влаштування особистого життя.
Наразі хлопчик знаходиться під наглядом лікарів.


Раніше ми повідомляли, що новини Запоріжжя не припиняють дивувати: Регіна Харченко таки обрана замість Куртєва.

