Сьогодні, 20 травня, відзначається Всесвітній день лікаря, який у прямому сенсі бачить нас наскрізь — травматолога.
Бажаємо будь-якого пацієнта, яка б у нього не була травма, ставити на ноги. Бажаємо, щоб в особистому житті взагалі не було травм — ні тілесних, ні душевних. Нехай кожен день зміцнює здоров’я, віру в себе і прагнення до успіху.
Раніше ми повідомляли, що запорізький студент отримував 55 тисяч гривень за фіктивну довідку.

