30 років тому Україна відмовилася від ядерної зброї

Будапештський меморандум
5 грудня 1994 року Україною було підписано Будапештський меморандум. До підписання цього документу Україна посідала 3-е місце у світі з ядерного арсеналу.

Нагадаємо, що Будапештський меморандум повинен був дати Україні гарантії безпеки.

Підписантами меморандуму були Україна, США, Велика Британія та росія.

Наша держава тоді віддала 1900 ядерних боєголовок, а це більше ніж у Китаю, Великої Британії та Франції разом.

Раніше ми повідомляли, що 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера (ВІДЕО).

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *