У Запоріжжі було чути звуки вибухів: окупанти завдали ракетного удару по передмістю

було чути звуки вибухів
У Запоріжжі в ніч із 4 на 5 вересня було чути звуки вибухів. Водночас у місті через повітряну тривогу включили сирени.

В.о. мера Запоріжжя Анатолій Куртєв прокоментував нічні вибухи у Запорізькому районі.

«За попередньою інформацією, вибухи були поза містом. У самому Запоріжжі прильоти не зафіксовано. Дані уточнюються. Зберігайте, будь ласка, спокій і будьте обережні, коли чуєте повідомлення про повітряну небезпеку», – повідомив Анатолій Куртєв.

Відомо, що цієї ночі від ворожих обстрілів постраждало одне із селищ Запорізького району. Там зруйновано житлові будинки.

Раніше ми повідомляли, що запорізькі топ-посадовці опинилися у базі «Миротворець».

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *