Запорізькі топ-посадовці опинилися у базі «Миротворець»

базі «Миротворець»
Запорізькі чиновники вищого ешелону опинилися у базі «Миротворець», зокрема Олександр Старух, Злата Некрасова та Анатолій Куртєв.

У базі дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України «Миротворець», з’явилися запорізькі топ-чиновники Олександр Старух, Злата Некрасова, Анатолій Куртєв. Їх внесли з позначкою «мародери». Очевидно, що підставою для внесення чиновників до цієї бази були події кінця вересня.

Нагадаємо нашим читачам, у Запоріжжі у вівторок, 30 серпня, українські спецслужби провели низку резонансних обшуків у місцевих чиновників. Зокрема, обшуки проводились у заступника голови області Злати Некрасової, голови департаменту культури та туризму Запорізької міської ради Катерини Симонової, депутата обласної ради Віктора Щербини, в.о. мера Запоріжжя Анатолія Куртєва, його заступника Анатолія Васюка та багатьох інших. Як повідомляли в СБУ після обшуків, було знайдено великі суми грошей, незареєстровану зброю та речовини схожі на наркотики (їх відправили на експертизу). При цьому в.о. мера Анатолій Куртєв записав відео, в якому намагався запевнити, що перевірка правоохоронців – це абсолютно нормально.

Наразі представники запорізької влади, звинувачені у розкраданні гуманітарної допомоги, з’явилися у базі Центру дослідження ознак злочинів проти національної безпеки України, миру, безпеки людства та міжнародного правопорядку «Миротворець». Олександр Старух, Злата Некрасова, Анатолій Куртєв, Анатолій Васюк, Катерина Симонова тепер зазначаються там як мародери.

Зокрема, у профілі Олександра Старуха написано таке: «У змові з групою чиновників, під час війни з російсько-фашистськими загарбниками, користуючись службовим становищем, сприяв розграбуванню гуманітарної допомоги, зокрема міжнародної». У інших внесених до бази запорізьких чиновників схоже формулювання: «У змові з групою чиновників Військово-цивільної адміністрації Запоріжжя, під час війни з російсько-фашистськими загарбниками, користуючись службовим становищем, займалася розграбуванням гуманітарної допомоги, зокрема міжнародної».

Цікаво, що до бази потрапили не всі, хто «засвітився» у скандалі. Зокрема немає Віктора Щербини та чиновниці ЗОВА Марини Нотанової.

Раніше ми повідомляли про звуки вибухів у Запоріжжі та обстріли в області – яка поточна ситуація?

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *