Рашисти не приховують, що Кримським мостом вивозяться корисні копальні з окупованих територій України, у тому числі з Запорізької області.
Південніше Дніпрорудного окупанти повним ходом видобувають корисні копальні та відразу вивозять їх на територію країни-терориста. Таким чином росіяни відкрито грабують українські ресурси. А закінчення будівництва залізниці з ростова в Крим через Запорізьку область дасть можливість кацапам покращити експорт награбованого в Україні.
Раніше ми повідомляли, що перевищення норми кишкової палички зареєстровано на пляжах Запоріжжя.

