Нещодавно на пляжах Запоріжжя були відібрані проби піску. Дослідження виявили значне перевищення норми кишкової палички.
Місцевим мешканцям не рекомендують відвідувати міські пляжі. Та навіть не дивлячись на заборону купання в обласному центрі на пляжах Запоріжжя все більше з’являється людей. Звісно ж, що спонукає цьому нестерпна спека, але здоров’я та безпека все ж головніше.
Раніше ми повідомляли, що 40 новеньких пікапів передано військовим на Запорізький напрямок (ФОТО).

