Анатолій Сердюк заспівав для переселенців із Запоріжжя у Львові

Анатолій Сердюк
Відомий запорізький співак і композитор Анатолій Сердюк виступив на знаменитій «Арені Львів» з концертом для переселенців з Донбасу і Запоріжжя.

Анатолій Сердюк виступив на знаменитому стадіоні «Арена Львів» з концертом для переселенців з Донбасу та Запорізької області. Відомий запорізький співак і композитор отримав запрошення від представників Народного руху України у Львові виступити перед вимушеними переселенцями. Концерт пройшов надзвичайно вдало, люди охоче підспівували співаку і разом танцювали. Після виступу артист охоче роздавав автографи усім бажаючим.

Анатолій Сердюк – український композитор-пісняр, співак, громадський діяч родом із Запоріжжя. Має звання заслужений працівник культури України, та заслужений артист естрадного мистецтва України. У творчому доробку артиста майже 200 пісень, 11 аудіодисків, 11 відеодисків, 2000 виступів в Україні й за кордоном. Він записав 20 відеокліпів, 11 телевізійних концертів, сотні радіо- й телепередач. Найвідоміші пісні – «Вставай, Україно!» на слова Дмитра Павличка та «Ранок у місті» на слова Петра Ребра. Цікаво, що пісня «Ранок у місті» стала своєрідним неформальним гімном Запоріжжя.

«Першу пісню про Запоріжжя я написав у вересні-жовтні 1991 року. Це сталося після гастролей на Буковині, де мене просили заспівати про моє місто. Я таких пісень не знав, тому по поверненню став їх шукати, а не знайшовши, поклав на музику вірш Петра Ребра «Ранок у місті». Пісня залунала по радіо, телебачення записало мій спів на запорізьких вулицях. А радіо «Великий Луг» зробило з неї позивні», – так артист розказує про історію створення свого хіта.

Анатолій Сердюк підняв запорізьку пісню на всеукраїнський рівень. Артист виробив і показав всій країні «фірмовий» запорізький продукт, у якому все було автентичним. Його концерти 1993-1998 років мали сенсаційний успіх. Вони активно сприяли формуванню масової аудиторії української естради на Запоріжжі.

Охочим ближче ознайомитись з творчістю Анатолія Сердюка рекомендуємо відвідати його Ютуб-канал. На ньому архівні записи концертів і телепередач та нові відеокліпи відомого співака й композитора-пісняра.

Раніше ми повідомляли про Євробачення 2023 – українцям пропонують обрати журі Нацвідбору.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *