Аварійні відключення світла у Запоріжжі 10 лютого

у Запоріжжі
Сьогодні через масштабні обстріли окупантів у Запоріжжі є аварійні відключення світла. В електромережі міста виникла низка технологічних порушень.

Через це у місті були масові знеструмлення споживачів електроенергії. Проблема майже вирішена, але приблизно 2500 абонентів у Запоріжжі ще лишається без світла. Робота по відновленню постачання електроенергії триває. 

Сподіваємося, що невдовзі усі містяни будуть зі світлом. 

Раніше ми повідомляли, що Запорізька область була обстріляна окупантами більше ніж 300 разів. 

 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *