Через ракетний удар по Запоріжжю частина обласного центру залишилася без світла. Це торкнулося одного з районів міста. Тривають роботи щодо відновлення енергопостачання.
Про це повідомили у «Запоріжжяобленерго». Ракетний удар по Запоріжжю знеструмив частину міста. В одному районі обласного центру без світла залишилися 1750 будинків. Фахівці «Запоріжжяобленерго» працюють над відновленням електропостачання.
Раніше ми повідомляли про ракетний удар по Запоріжжю: є постраждалі, серед них дитина у важкому стані.

