Депутати запорізької міськради зібралися на сесію у сховищі

зібралися на сесію
Депутати Запорізької міськради врешті-решт зібралися сьогодні на сесію у сховищі. Обговорили зміни до бюджету, пов’язані із наслідками обстрілів Запоріжжя.

Деталі про те, як депутати зібралися на сесію не у залі засідань, а у безпечному місці та про прийняті рішення розказав в.о. міського голови Запоріжжя Анатолій Куртєв. Основні питання на порядку денному стосувалися внесення змін до бюджету Запоріжжя. Вони пов’язані з воєнним станом, регулярними, на жаль, обстрілами міста та можливим виникненням надзвичайних ситуацій.

Першочергово депутати міськради проголосували за виділення близько 29 мільйонів гривень на придбання додаткових дизель-генераторів та ремонтних матеріалів і обладнання для комунальних міських служб. Генератори допоможуть забезпечити роботу об’єктів тепло- та водопостачання у разі надзвичайних ситуацій.

Ще понад 11,7 мільйона гривень депутати спрямували на поповнення резерву ремонтних матеріалів, які використовуються для ліквідації наслідків прильотів. На ліквідацію наслідків руйнувань від ворожих обстрілів направлено понад 14 мільйонів. Фінансування виділили також на придбання габіонів для влаштування споруд цивільного захисту, на ремонт трансформаторних підстанцій та лінії електропередач та на низку інших потреб.

Частину бюджетних коштів виділили на фінансову допомогу на поховання запорожців, які загинули внаслідок ракетного обстрілу міста. Ще прийняли рішення, завдяки яким деякі запоріжці отримають матеріальну допомогу на лікування за рахунок коштів депутатських фондів.

До речі, депутати, які сьогодні зібралися на сесію, не приймали кадрових чи реорганізаційних рішень. Вочевидь, це наразі не на часі.

Раніше ми повідомляли, що ЗСУ збили в Запорізькій області ворожий безпілотник із хімічною гранатою.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *