Причина втрати потужності ДніпроГЕСу — терористичний акт окупантів. Через підрив Каховської ГЕС рівень води в районі Дніпровської ГЕС критично малий.
Це призводить до неповноцінної роботи ДніпроГЕСу, вона працює з обмеженнями. Наразі рівень води знижується до 11,5 м, замість потрібного мінімуму в 12-12,5 м. Тому планується зробити насип біля Дніпровської ГЕС. Це дозволить підняти рівень води на метр. Роботи мають бути закінчені до початку зимового періоду.
В ситуації, що склалася тільки це дасть можливість ДніпроГЕСу працювати на повну потужність, аби забезпечувати енергосистему балансуючими потужностями.
Раніше ми повідомляли, що на обмілілому дні Каховського водосховища містяни посадили картоплю (ВІДЕО).
