Вчора о 18:40 скаутська організація “Пласт” передала Вифлеємський вогонь миру співробітникам Укрзалізниці. Вранці його зустріли у Запоріжжі.
Сьогодні о 7:33 ранку Вифлеємський вогонь миру зустрічали на залізничному вокзалі “Запоріжжя-1”. Він прибув до нас з Києва. Вже втретє Укрзалізниця доставляє його на 24 залізничних вокзали України. Вогонь перебуватиме на вокзалі до самого Різдва.



Раніше ми повідомляли, що додаткових вихідних на Новорічні свята в Україні не буде.

