Двох чоловіків госпіталізували через необережне поводження з гранатометом 

чоловіків
Нещасний випадок трапився в одному з населених пунктів Запорізької області. Двоє чоловіків потрапили до лікарні через необережне поводження зі зброєю. 

Першими на місце події приїхали правоохоронці. Вони ж й надали першу допомогу постраждалим. Після цього поранених чоловіків доставили до медичного закладу.  

Наразі поліція з’ясовує всі обставини події. 

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі пройшло відкриття другої “підземної” школи (ФОТО). 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *