Куртєв звільнив Прасола з посади свого радника

Куртєв звільнив
Скандал із гуманітаркою у Запоріжжі не вщухає – Анатолій Куртєв звільнив Михайла Прасола з посади свого радника.

У Запоріжжі після резонансних обшуків НАБУ та СБУ у мерії та обласній військовій адміністрації пристрасті не вщухають. Зокрема, стало відомо, що секретар міськради, який фактично нині керує виконавчою владою у Запоріжжя Анатолій Куртєв звільнив з посади свого позаштатного радника Михайла Прасола. Той, в свою чергу, після того, як скандал з гуманітракою вихлюпнувся у суспільну площину, подав проєкт рішення про усунення Куртєва з посади. На додачу Прасол різко критикує Куртєва у соцмережах.

Нагадаємо, у Запоріжжі у вівторок, 30 серпня, українські спецслужби провели низку резонансних обшуків у місцевих чиновників. Зокрема, обшуки проводились у заступника голови області Злати Некрасової, голови департаменту культури та туризму Запорізької міськради Катерини Симонової, депутата облради Віктора Щербини, в.о. мера Запоріжжя Анатолія Куртєва, його заступника Анатолія Васюка та багатьох інших.

Після скандалу депутат Запорізької міськради Михайло Прасол подав проєкт рішення про усунення в.о. мера Анатолія Куртєва з обійманої посади. Однак при цьому Прасол продовжував залишався на посаді позаштатного радника в.о. мера Запоріжжя.

Пізніше агент НАБУ розповів, що під час обшуків у будинку Анатолія Куртєва було знайдено наркотики та незареєстровану зброю. А тепер стало відомо, що Анатолій Куртєв видав розпорядження, яким звільнив Михайла Прасола з посади радника. Прасол у свою чергу поки що ніяк не коментував це рішення Куртєва.

Варто зазначити, що у листопаді 2021 року Михайло Прасол став позаштатним радником в.о. мера Запоріжжя Анатолія Куртєва. До цього Прасол, який зараз представляє партію екс-мера Буряка, був затятим захисником і союзником Володимира Буряка і виступав із жорсткою критикою тих, хто намагався обмежити його владу, зокрема й проти Куртєва.

При цьому до того, як влитися в партію Буряка «Єдність», Прасол був членом партії «Укроп» і був затятим критиком і опонентом самого Буряка.

Раніше ми повідомляли, що Україна повернула тіла 25 загиблих воїнів.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *