Шевченківська окружна прокуратура подала позов до суду та повернула у власність громади Запоріжжя двокімнатну квартиру, яка нікому не належала.
Запорізька обласна прокуратура сьогодні повідомила, що повернула у власність громади квартиру, власниця якої померла.
“Заповіти нею не складались, а належна їй двокімнатна квартира впродовж визначеного законом строку ніким не прийнята через відсутність спадкоємців. З метою передачі цієї нерухомості у комунальну власність територіальної громади прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом”. — йдеться у повідомленні.
Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі привели до ладу протирадіаційне укриття (ФОТО).

