Квартиру вартістю більш ніж 1 млн гривень було повернуто у власність громади Запоріжжя 

у власність громади
Шевченківська окружна прокуратура подала позов до суду та повернула у власність громади Запоріжжя двокімнатну квартиру, яка нікому не належала. 

Запорізька обласна прокуратура сьогодні повідомила, що повернула у власність громади квартиру, власниця якої померла.  

“Заповіти нею не складались, а належна їй двокімнатна квартира впродовж визначеного законом строку ніким не прийнята через відсутність спадкоємців. З метою передачі цієї нерухомості у комунальну власність територіальної громади прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом”. — йдеться у повідомленні. 

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі привели до ладу протирадіаційне укриття (ФОТО). 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *