Днями місцеві мешканці Запоріжжя спостерігали моторошну картину, як маленька дівчинка сама стояла на підвіконні та визирала з вікна.
Щодо батьків складено протокол за статтею 184 (невиконання батьківських обов’язків) про адміністративні правопорушення. Проведено профілактичну бесіду про небезпеку відкритих вікон.

Раніше ми повідомляли, що по Кримському мосту завдали чергового удару (ФОТО).

