“Ми не міністерство виплат”, — голова Мінсоцполітики Оксана Жолнович 

Оксана Жолнович
На думку глави Мінсоцполітики сприймати його як “міністерство виплат” не можна. Оксана Жолнович вважає, що українці повинні бути самостійними. 

“Для мене було важливо почати змінювати філософію соціальної підтримки і соціальної політики. Мінсоцполітики – про супровід, про послугу, про людиноцентричність. Ми не «міністерство виплат», ми – міністерство, яке формує людську спроможність і стійкість кожної людини. … Завдання держави – створити умови, щоб кожна людина відчувала себе впевнено, самостійно, мала можливості для розвитку”, – розповіла Оксана Жолнович.

Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі перейменовано 20 зупинок міського транспорту. 

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *