На думку глави Мінсоцполітики сприймати його як “міністерство виплат” не можна. Оксана Жолнович вважає, що українці повинні бути самостійними.
“Для мене було важливо почати змінювати філософію соціальної підтримки і соціальної політики. Мінсоцполітики – про супровід, про послугу, про людиноцентричність. Ми не «міністерство виплат», ми – міністерство, яке формує людську спроможність і стійкість кожної людини. … Завдання держави – створити умови, щоб кожна людина відчувала себе впевнено, самостійно, мала можливості для розвитку”, – розповіла Оксана Жолнович.
Раніше ми повідомляли, що у Запоріжжі перейменовано 20 зупинок міського транспорту.

