Міненерго наголошує, що електроенергії, виробленої в країні, достатньо для потреб населення. Відомство вдалося до спростування чуток про блекаути.
Чутки про блекаути вийшли зі слів одного з членів Комітету Ради з питань енергетики. На заперечення чуток Міненерго запевняє, що у резерві країни є додаткові потужності, які забезпечать всі потреби споживачів електроенергії цієї зими.
Раніше ми повідомляли, що знайшлася фірма, яка візьме на себе відбудову трьох багатоповерхівок у Запоріжжі.

